Договорът за наем между „Локомотив“ и „Риека“ за правата на Доминик Янков изтече и той ще се завърне в хърватския тим.
Янков изигра 13 мача за клуба, разписа се три пъти и си заслужи завръщане в националния отбор с червено-черната фланелка.
Ръководството на „Локомотив“ благодари на Доминик за професионализма и му пожелава много здраве, щастие и успехи в бъдеще!