„Локомотив“ (София) се раздели с Джордън Ибе и Иван Лагунджич!

Договорите на Джордън Ибе и Иван Лагунджич бяха прекратени по взаимно съгласие. Двамата се присъединиха към клуба през зимата, но не успяха да се наложат и пътищата ни се разделят.

Ръководството на „Локомотив“ им пожелава много здраве, щастие и успехи в бъдеще!